Логотип Спілки целіакії

Правила входу у Ваш особистий кабінет

Підписатися на розсилку новин СЦ

УВАГА!
Ви бачете це повідомлення, бо намагалися зайти у приватний розділ сайту, доступ до якого є тільки у авторизованих членів ВГО "Українська спілка целіакії", які здійснили оплату членських внесків за поточний рік.
Будь-ласка, пройдіть авторизацію тут.
Спілка залишає за собою права щодо зміни порядку і правил отримання доступу в приватні розділи

Увага!!!

У зв`язку з широкомасштабним з вторгненням рф в Україну, стати членом ВГО "Українська спілка целіакії" можна без сплати внеску за цей рік.

При цьому анкетування потрібно пройти в повному обсязі (всі підрозділи), вказуючи спосіб оплати (оплата стягуватися не буде, це необхідно для завершення реєстрації). Після завершення реєстрації де-який час Ви будете бачити запис про необхідність сплати внеску (не звертайте на нього уваги), як тільки адміністратор сайту побачить Вас у системі, він виконає необхідні дії в електронному реєстрі, після чого запис пропаде і приватними розділами сайту можна буде користуватися.

Просимо вибачення за тимчасові незручності у нових (щойно зареєстрованих) членів Спілки:

Після завершення реєстрації, будь ласка, надішліть сканкопію/screenshot/фото (витягу з історії хвороби, лаболаторних досліджень, заключення біопсії, висновок лікаря, тощо), які підтверджують наявність у Вас / Вашої дитини / члена родини глютензалежного захворювання / целіакії на email registration@celiac.org.ua або Viber +380(66)684-64-09

Докладна інструкція з реєстрації

Якщо бажаєте приєднитися до Спілки, тиснить сюди.

Ви стали членом ВГО "Українська спілка целіакії" у другому кварталі 2019 року або раніше?

Пройдіть повторну реєстрацію тут. По завершенню анкетування щодо способу сплати внеску, оберіть опцію "сплата готівкою". Після того, як адміністратор цього сайту засвідчить наявність Вашої оплати за цей календарний рік, Ви зможете користуватись приватними розділами сайту.

Змінити пароль

Змінити пароль Ви можете тут