Платежі

Підписатися на розсилку новин СЦ

Сплата внесків

Членство або підтримка Української спілки целіакії з одного боку сприяє поширенню інформованості про безглютеновий спосіб життя, з іншого - пожвавлює темпи розвитку діагностування, лікування і профілактики хвороби.

Всі питання стосовно членства і ппідтримки Спілки Ви маєте можливість задати, зв'язавшись з інформаторами СЦ.

Стати членом СЦ можна наступним чином:

  • Сума членского внеску становить 400 грн. для мешканців Києва та Київської обл. і 300 грн. для мешканців інших регіонів України (сплачених щорічно) за одного члена родини, який знаходиться на безглютеновому харчуванні і проживає з цією родиною за вказаною в реєстраційній формі адресою
  • Зареєструвати додаткових членів родини (що знаходяться на безглютеновій дієті) можливо тільки на адресу першого зареєстрованого. За 2-го члена родини, зареєстрованого на існуючу поточну адресу сплачуються 50% від розміру річного членського внеску, за 3-го - 25%;
  • Якщо Ви вступаєте в спілку після 1 жовтня календарного року, то за поточний рік Ви сплачуєте 50% від суми збору за кожного члена родини, який проживає за вказаною під час реєстрації адресою.
  • Ваше членство буде автоматично поновлюватися щороку. Лист-нагадування про необхідність внесення чергової оплати з загальною сумою щорічного збору (що враховує внески за кожного члена родини, які проживають за зареєстрованою адресою) Ви будете отримувати через власний кабінет на сайті чи з електронних адрес інформаторів спілки (olgasid@ukr.net).

Реквізити для оплати:

ВГО « Українська спілка Целіакїї»
ПриватБанк
ЗКПО 37002967
МФО 320649
р/р UA813206490000026001052673766
Призначення платежу: благодійний внесок. Обов'язково вказати свої П.І.Б.

Припинення членства

Ваше членство в Українській спілці целіакії поновлюється із внесенням чергового платежу наприкінці кожного календарного року. Ви можете припинити його, попередивши про це за допомогою листа на olgasid@ukr.net до 1-го грудня поточного року (обов'язково вкажіть номер Вашої картки, та адресу реєстрації). Сплачені членські внески за поточний рік не повертаються.

Замовлення карти члена СЦ

Якщо Ви загубили Вашу пластикову карту члена СЦ, то маєте можливість замовити нову, звернувшись по olgasid@ukr.net, до інформаторів СЦ. Оплата або її відсутність за перевипуск карти буде залежати від наявності надрукованих вільних пластикових карт.