Логотип Спілки целіакії

Платежі

Підписатися на розсилку новин СЦ

Увага!!!

У зв`язку з широкомасштабним з вторгненням рф в Україну, стати членом ВГО "Українська спілка целіакії" можна без сплати внеску за цей рік.

При цьому анкетування потрібно пройти в повному обсязі (всі підрозділи), вказуючи спосіб оплати (оплата стягуватися не буде, це необхідно для завершення реєстрації). Після завершення реєстрації де-який час Ви будете бачити запис про необхідність сплати внеску (не звертайте на нього уваги), як тільки адміністратор сайту побачить Вас у системі, він виконає необхідні дії в електронному реєстрі, після чого запис пропаде і приватними розділами сайту можна буде користуватися.

Докладна інструкція з реєстрації

Підтримка Спілки

Членство або підтримка Української спілки целіакії з одного боку сприяє поширенню інформованості про безглютеновий спосіб життя, з іншого - пожвавлює темпи розвитку діагностування, лікування і профілактики хвороби.

Всі питання стосовно членства і ппідтримки Спілки Ви маєте можливість задати, зв'язавшись з інформаторами СЦ.

Реквізити для оплати:

ВГО « Українська спілка Целіакїї»
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
ЗКПО 37002967
МФО 320649
р/р UA783052990000026007035002079
Призначення платежу: благодійний внесок. Обов'язково вказати свої П.І.Б.

Замовлення карти члена СЦ

Якщо Ви загубили Вашу пластикову карту члена СЦ, то маєте можливість замовити нову, звернувшись по olgasid@ukr.net, до інформаторів СЦ. Оплата або її відсутність за перевипуск карти буде залежати від наявності надрукованих вільних пластикових карт.