Логотип Спілки целіакії

Як приєднатися до Української спілки целіакії

Підписатися на розсилку новин СЦ

Докладна інструкція з реєстрації

Просимо вибачення за тимчасові незручності у нових (щойно зареєстрованих) членів Спілки:

Після завершення реєстрації, будь ласка, надішліть сканкопію/screenshot/фото (витягу з історії хвороби, лаболаторних досліджень, заключення біопсії, висновок лікаря, тощо), які підтверджують наявність у Вас / Вашої дитини / члена родини глютензалежного захворювання / целіакії на email registration@celiac.org.ua або Viber +380(66)684-64-09

Станьте членом нашої спілки або підтримайте нас

Ласкаво просимо до Української спілки целіакії.

Завдяки членству Ви маєте можливість отримати доступ до приватної інформації на сайті; новини щодо розвитку діагностування і лікування хвороби; приймати участь у діагностиці; здійснювати обмін інформацією і досвідом з іншими членами спілки.

Стати членом СЦ можна наступним чином:

  • Пройти три етапи реєстрації на сайті (створення облікового запису, авторизація та редагування профілю у новоствореному власному кабінеті на сайті).

Що отримує новий член спілки:

Після проходження процедури реєстрації в якості члена спілки або спонсора Ви отримуєте доступ до ексклюзивної інформації на сайті. Протягом місяця отримуєте наступне:

  • Картку з особистим номером члена спілки
  • Інформаційні матеріали про целіакію і життя без глютену

Реєстрація члена СЦ

Приєднати члена родини

Що Ви отримуєте щойно ставши спонсором?

Після реєстрації в якості донора ви отримуєте доступ у закритий розділ веб-сайту СЦ, який містить ексклюзивну інформацію для спонсорів та членів. Протягом 2-3 тижнів ви отримаєте від нас

  • Інформаційні матеріали про целіакію і життя без глютену