Логотип Спілки целіакії

Спеціальні ціни на продукцію без глютену

Підписатися на розсилку новин СЦ

Спеціальні ціни на продукцію ТМ

23-11-2019
Спеціальні ціни на продукцію без глютену

Друзі! Раді повідомити гарну новину про те, що для членів ВГО "Українська спілка целіакії" доступні спеціальні ціни на продукцію ТМ "Ms. Tally" виробництва компанії "Каскад", (адреса потужностей виробництва: Україна, Полтавська обл., м. Карлівка); а також партнерська знижка 15% на весь асортимент відомого Британського бренду корисних безглютенових смаколиків і сніданків ТМ Healthy Tradition (продукція компанії не містить не тільки глютен, але і доданий цукор, лактозу, яйця, молочні продукти та консерванти).

Прайс зі пеціальними цінами на продукцію ТМ "Ms. Tally" і промокод (для здійснення онлайн покупки з партнерською знижкою на сайті www.healthy-tradition.com) ви знайдете на сайті у розділі Спец. пропозиції від постачальників б/г продукції**.

Для того, щоб мати можливість придбання продукції за спеціальними цінами, потрібно:

  • Бути зареєстрованим членом ВГО "Українська спілка целіакії".
  • Під час замовлення продукції ТМ "Ms. Tally" назвати представнику ТОВ "Каскад" свої ПІБ та номер членської картки. Повна інформація стосовно оформлення замовлення міститься на сторінці прайсу.
  • Під час оформлення онлайн заказу на продукцію ТМ Healthy Tradition ввести наданий зареєстрованим членам спілки промокод у відповідне поле на сайті www.healthy-tradition.com.

ТОВ «Каскад» (перша українська компанія, яка у цьому році отримала Ліцензію та право на розміщення Знаку «Перекреслений колосок» на упаковці виробленої нею продукції) - відповідальний вітчизняний виробник, який щиро сподівається на плідну співпрацю з членами Спілки для подальшого розвитку і покращення рецептури б/г сумішей і борошна ТМ "Ms. Tally". Велике прохання до вас – тих, хто вже має досвід використання б/г сумішей ТОВ "Каскад", в приготуванні хліба та випічки (або матиме такий досвід у майбутньому), розповісти представникам компанії «Каскад» про те «як воно було»: що подобається найбільше, а що потребує покращення. Дуже важливим є ваш досвід з випікання хлібу саме за РЕЦЕПТАМИ, розміщеними на упаковці сумішей ТМ "Ms. Tally" (кукурудзяна, рисова, амарантова, соргова та суміш для пирогів). Надсилайте, будь-ласка, ваші відгуки на email: a0666650730@gmail.com з темою листа "Відгук на ТМ "Ms.Tally".

Компанія пройшла аудит європейського стандарту AOECS і отримала право на використання Знаку ТМ "Перекреслений колосок" . Завантажити сертифікат можна за посиланням.

І на останок про актуальне. Наразі в переддень різдвяних свят Ви маєте можливість придбати в компанії Healthy Tradition (з вищезгаданою знижкою) безглютенові, надзвичайно смачні і корисні новорічні подарунки, яким буде рада кожна дитина!

Безглютенові суміші Ms.Tally
Вибір б/г солодощів на свята