Логотип Спілки целіакії

День целіакії 2022

Підписатися на розсилку новин СЦ

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ДНЯ ЦЕЛІАКІЇ 2022 та ПІДТРИМУЙТЕ ВІРТУАЛЬНі змагання!

15-05-2022
День целіакії 2022

День целіакії разом з AOECS!

Національні Спілки целіакії в Європі організовують віртуальні змагання (на ваш вибір -біг, ходьба, велосипед), якій присвячений Міжнародному дню целіакії 2022, а також допомоги хворим на целіакію в нашій рідній Україні.

AOECS організовує перший загальноєвропейський захід до Міжнародного дня целіакії. Це дасть можливість підвищити обізнаність про целіакію, а також підтримати (в тому числі фінансово) Українську Спілку целіакії.

До змагань можно приєднатися з 16 по 22 травня 2022 за посиланням.

Усі дорослі та малі Українці можуть брати участь у змаганнях безкоштовно за промокодом Ukraine2022 (кількість учасників обмежена -250 осіб).

Докладніше про забіг: це віртуальний забіг, де учасники можуть ходити, бігати або їздити на велосипеді на відстань 3 або 10 км. Гонка відкривається 16 травня, і учасники можуть завершити забіг до 22 травня (дата закриття). Хочемо наголосити, що у цьому заході дуже важлива участь українських дітей, які вимушено залишили Україну у воєнний час, бо дуже хочемо, щоб наші діти відчували, що хоч вони і далеко зараз від України, але з нею у серці.

Просимо всіх учасників змагань після реєстрації завантажити та роздрукувати стартовий номер (BIB), отриманний вами після реєстрації.

Безглютенові суміші Ms.Tally
Вибір б/г солодощів на свята