Логотип Спілки целіакії

Реабілітація хворих на целіакію

Підписатися на розсилку новин СЦ

Реабілітація хворих на целіакію в приватних закладах

30-10-2020
Реабілітація хворих на целіакію

Увага! Починаючи з 2020 року, для дітей з інвалідністю, з’явилась можливість проходити реабілітацію в приватних закладах. Також, зараз, значно розширено перелік послуг по реабілітації.

Органи соціального захисту вашого району/міста займаються вирішенням данного питання.

Перед поданням заяви важливо вибрати реабілітаційний заклад і вказати саме його.

Ця можливість стала доступною, завдяки постанові Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю". Разом з тим, як і раніше, є можливість проходити реабілітацію в державних і комунальних реабілітаційних закладах згідно постанови № 80 "Про затвердження Порядку надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації)".

Після розгляду заяви та отримання підтвердження від державного органу, а також, від реабілітаційного закладу/ закладу охорони здоров’я, підписується тристоронній договір.

Місцеві органи, в рамках бюджетних коштів, здійснюють відшкодування вартості реабілітаційних заходів щодо дітей. Сумарна вартість заходів визначається реабілітаційним закладом окремо, для кожної дитини, згідно індивідуальної програми реабілітації. Гранична вартість реабілітаційного комплексу має обмеження щодо критеріїв життєдіяльності: I і II ступінь - 16 тис.грн, III ступінь - 25 тис.грн.

Реабілітаційні заходи можуть надаватися як в стаціонарі, так і амбулаторно, а також, в рамках граничної вартості, можуть бути надані одній дитині кілька разів упродовж бюджетного року.

Законодавчі акти можна читати тут.

Безглютенові суміші Ms.Tally
Вибір б/г солодощів на свята