Логотип Спілки целіакії

Результати перевірки вітамінно-мінеральних комплексів ТМ VitaminiKa

Підписатися на розсилку новин СЦ

Виробництво вітамінних комплексів ТМ Vitaminika відповідає стандартам GMP, FDA, HACCP, що підтверджено відповідними сертифікатами.
  

ОЛВІТ Фрут

ОЛВІТ Фрут / AllVit Fruit – новинка з сонячної Італії, смачний мультивітамінний комплекс для дітей від 3-х років, школярів та дорослих, прийом якого позитивно впливає на організм у період активного росту, інтенсивного розвитку, навантаження під час навчання та роботи, при гіповітамінозі різного походження. Компенсовує недостатність Вітаміну D та С протягом усього року, укріплюючи імунітет та здоров’я в цілому. Містить 12 життєвонеобхідних вітамінів, які відіграють ключову роль у регуляції біохімічних процесів в організмі.

Спеціально-розроблена смачна форма цукерки CandyForm сприяє максимальному всмоктуванню нутрієнтів починаючи вже з ротової порожнини, що збільшує їх засвоєння.

Вітаміни групи В підтримують організм при психологічних навантаженнях, сприяють психологічно-емоційній стабільності. Недостатнє надходження до організму вітамінів групи В протягом декількох тижнів може призвести до їх дефіциту, оскільки комплекс вітамінів (B1, B6 і B12) має фундаментальне значення для нервової системи як структурно, сприяючи її відновленню, так і у підтриманні функцій організму. Усі вітаміни зазначеної групи людина отримує з їжею або навколишнього середовища, за винятком В3, який синтезується з триптофану.

Серед причин, які можуть позначатися на його всмоктуванні в клубовій кишці, слід зазначити такі як:

 • наявність синдрому мальабсорбції,
 • особливий харчовий режим (вегетаріанство/веганізм) або внаслідок зміни ШКТ через захворювання,
 • анатомічні аномалії або після гастроектомії.

Важливо зауважити, що вітаміни групи В часто взаємодіють один з одним у біохімічних та фізіологічних процесах (Sechi et al., 2016). А тому під час оцінювання стану пацієнта та лікування нестачі цих вітамінів слід ураховувати поняття «полідефіцит», оскільки в організмі може одночасно не вистачати іншого елемента групи В (наприклад, дефіцит фолату — вітаміну В9, коли абсорбція тіаміну порушується внаслідок порушення у ШКТ. Своєю чергою, це перешкоджає правильному засвоєнню інших вітамінів і поживних речовин, зокрема фолієвої кислоти.

Вітамін В9 (фолієва кислота) – антианемічний вітамін, позитивно впливає на продуктивну роботу мозку, особливо кісткового, підтримує імунну систему, бере активну участь в утворенні нуклеїнових кислот ДНК і РНК. Допомагає засвоювати інші вітаміни групи В.

Слід пам’ятати, що вітаміни групи В є водорозчинними та зберігаються в організмі людини досить недовго, тому підтримання їхнього оптимального рівня за допомогою належного харчування та відповідних харчових суплементів є життєво важливим процесом.

Вітамін С активно регулює обмінні процеси заліза та фолієвої кислоти. Впливає на імунні процеси в організмі, підсилюючи його захисну функцію. Важливий фактор в системі кровотворення. Зміцнює стінки кровоносних судин, особливо найбільш дрібних (капіляри). Захищає від інфекцій, сприяє загоєнню ран, відповідає за здоров’я зубів і кісток. Нормалізує холестерин, кров’яний тиск, що знижує ймовірність виникнення гіпертонії, запобігає розвитку стенокардії та серцевих захворювань. Виводить важкі метали з організму, у тому числі свинець, що вкрай важливо для дітей!

Вітамін А сприяє росту та розвитку всіх органів і тканин організму, зокрема кісток, слизових оболонок та шкірних покривів, покращує функцію зору. Має потужні антиоксидантні властивості. Позитивно впливає на слизові оболонки підсилюючи їх бар’єрну функцію для проникнення вірусів та патогенних мікробів.

Вітамін Н покращує стан шкіри, нігтів, волосся, уповільнює старіння, є головним джерелом сірки для організму, яка бере участь у синтезі колагену, і, таким чином позитивно впливає на структуру шкіри. Бере участь в синтезі гемоглобіну. Підвищує захисні функції організму.

Вітамін Е перешкоджає передчасному старінню шкіри, покращує її стан. Підвищує відновні можливості організму, сприяє загоєнню ран, опіків, виразок. Покращує фізичну та розумову активність, зміцнює стінки судин, має антисклеротичну дію. Покращує роботу нервової системи. Корисний при перед менструальному синдромі у дівчат та жінок.

Вітамін D3 відповідає за розвиток кісткової системи, сприяючи засвоєнню Кальцію, Магнію та Фосфору. Необхідний як в дитячому віці - оскільки сприяє нормальному росту та розвитку кісток у дітей, так і в дорослому - для підтримки нормальної роботи нервової і серцево-судинної систем. Компенсує недостатність сонця у зимовий період та мало сонячні дні протягом усього року.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО СПОЖИВАННЯ

 • при гіповітамінозі різного походження;
 • для підтримки імунітету та загального зміцнення організму;
 • для підтримки нормальної функції центральної та периферичної систем;
 • для підтримки активності та розумової діяльності;
 • при підвищеній втомлюваності, дратівливості, апатії, анемічних станах;
 • при фізичних і психологічних навантаженнях у школярів та дітей дошкільного віку;
 • при високій частоті захворювань в сезон у дітей, які часто хворіють;
 • під час підліткового перехідного періоду;
 • як допоміжний засіб після лікування антибіотиками та перенесеними захворюваннями;
 • при дефіциті вітаміну D у мало сонячні дні та зимовий період;

СПОСІБ ВЖИВАННЯ ТА РЕКОМЕНДОВАНА ДОБОВА ДОЗА

 • дітям від 3-х років вживати щодня по 1 цукерці-драже;
 • дорослим вживати щодня по 1-2 цукерки-драже.

Не містить ГЛЮТЕНУ.

Не містить ЛАКТОЗИ.

Не містить ГМО.

ФОРМА ВИПУСКУ: цукерки-драже для розсмоктування округлої форми з шоколадним ароматом, опуклі, вкриті оболонкою, білого кольору з какао включеннями. По 15 штук у блістері, 2 блістери в упаковці.

Дікафол

Дікафол / DCaFol – вітамінно-мінеральний комплекс для дітей від 3-х років, школярів та дорослих , прийом якого позитивно впливає на організм у період активного росту, навантаження під час навчання та роботи, додаткових фізичних навантаженнях, при гіповітамінозі різного походження. Джерело Кальцію при формуванні та рості постійних зубів і кісток у дітей. Компенсовує недостатність вітаміну D протягом усього року, укріплюючи імунітет та здоров’я в цілому.

Спеціально-розроблена смачна форма цукерки CandyForm сприяє максимальному всмоктуванню нутрієнтів починаючи вже з ротової порожнини, що збільшує їх засвоєння.

Кальцій необхідний для формування, росту та розвитку кісткової тканини, підвищення імунітету. Бере участь у функціонуванні серцево-судинної системи, у процесі згортання крові, у регуляції таких важливих фізіологічних процесів, як секреція ключових гормонів, ферментів і білків, електрична активність нервової тканини, скорочення і розслаблення скелетної мускулатури і, особливо, у забезпеченні міцності кісток скелета. Оскільки 99 % Кальцію міститься в кістках, вони служать основним резервуаром кальцію в організмі людини. Недостатній вміст кальцію в організмі може викликати поганий сон, болі в кістках та м’язах, стрибки артеріального тиску, підвищену дратівливість і стомлюваність. Його дефіцит є однією з основних причин остеопорозу - крихкості кісток. Особливо потрібний дітям в період активного формування та росту постійних зубів та кісток. Найчастіше дефіцит Кальцію пов’язаний з недостатністю вітаміну D.

Вітамін D3 відповідає за розвиток кісткової системи, сприяючи засвоєнню Кальцію, Магнію і Фосфору. Необхідний як в дитячому віці - оскільки сприяє нормальному росту та розвитку кісток у дітей, так і в дорослому - для підтримки нормальної роботи нервової і серцево-судинної системи. Компенсує недостатність вітаміну D як у зимовий період так і протягом усього року!

Вітамін B6 стимулює фізичну працездатність, підтримує функцію нервової та імунної систем та сприяє зниженню «поганого» холестерину у крові. Вітамін В₆ приймає участь у регуляції білкового, вуглеводного і ліпідного обміну, гормонів щитоподібної залози й інших біологічно активних сполук. Бере участь в синтезі амінокислот і нейромедіаторів (речовин, за допомогою яких передаються нервові імпульси).

Фолієва кислота, В9 - антианемічний вітамін, позитивно впливає на продуктивну роботу мозку, особливо кісткового, підтримує імунну систему, допомагає засвоювати інші вітаміни групи В, бере активну участь в утворенні нуклеїнових кислот ДНК і РНК. В організмі людини Фолієва кислота не синтезується, тому задоволення потреб організму в ній цілком залежить від її надходження з їжею.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО СПОЖИВАННЯ

 • для дітей, які не вживають молочних продуктів і/або мають недостатність Кальцію;
 • >при дефіциті вітаміну D у мало сонячні дні та зимовий період;
 • при формуванні зубів та кісток в період активного росту;
 • для підтримки імунітету та загального зміцнення організму;
 • при фізичних і психологічних навантаженнях у школярів та дітей дошкільного віку;
 • для підтримки фізичної активності та хорошої розумової діяльності;
 • при підвищеній втомлюваності, дратівливості, апатії;
 • під час підліткового перехідного періоду;
 • як допоміжний засіб після перенесених травматичних захворювань.

СПОСІБ ВЖИВАННЯ ТА РЕКОМЕНДОВАНА ДОБОВА ДОЗА

 • дітям від 3-х років вживати щодня по 1 цукерці-драже;
 • дорослим вживати щодня по 1-2 цукерки-драже.

Не містить ГЛЮТЕНУ.

Не містить ЛАКТОЗИ.

Не містить ГМО.

ФОРМА ВИПУСКУ: цукерки-драже для розсмоктування округлої форми з шоколадним ароматом, опуклі, вкриті оболонкою, білого кольору з какао включеннями. По 15 штук у блістері, 2 блістери в упаковці.

Виробник: Італія, ЄС, MD’E Gum S.r.l
ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ІМПОРТЕР: SANSTOL LLC
ТОВ «САНСТОЛ»
Адреса: Україна, 08132 м. Вишневе, вул. Чорновола, 41А, офіс 207
тел.+38(068)468-59-17
e-mail: info@sanstol.com

Безглютенові суміші Ms.Tally
Вибір б/г солодощів на свята