Логотип Спілки целіакії

Перевірка стоматологічного здоров`я членів Спілки

Підписатися на розсилку новин СЦ

Перевірка стоматологічного здоров`я членів СЦ

15-05-2021
Перевірка стоматологічного здоров`я членів Спілки

Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця Інститут післядипломної освіти в особах завідувача кафедри стоматології, д.мед.наук, професора Антоненко Марини Юріївни, завідувача кафедри терапії, інфекційних хвороб та дерматовенерології, д.мед.наук, профессора Губської Олени Юріївни, лікаря-стоматолога, аспіранта кафедри стоматології ІПО Кустрьо Тетяни Валеріївни запрошує Вас до участі в акції "Стоматологічне здоров`я пацієнтам з целіакією", яка має на меті покращення стану стоматологічного здоров’я – пародонта, слизової оболонки порожнини рота, твердих тканин зубів у осіб із непереносимістю глютену.

У акції безпосередньо беруть участь співробітники обох кафедр – фахівці зі стоматології та внутрішньої медицини – як досвідчені спеціалісти, так і молоді колеги.

В рамках акції Вам буде запропоновано пройти первинне стоматологічне обстеження (огляд порожнини рота, визначення рівня гігієни порожнини рота, а в разі необхідності - додаткові клініко-лабораторні, мікробіологічні та імунологічні дослідження), що надасть інформацію про наявні стоматологічні захворювання та дозволить спланувати і провести відповідне стоматологічне лікування, наприклад, у Стоматологічному медичному центрі НМУ імені О.О. Богомольця.

Сподіваємося, що участь в даному проекті сприятиме покращенню й підтримці належного рівня якості Вашого життя та стане запорукою подальшого упередження виникнення та розвитку у Вас стоматологічних захворювань.

Ознайомитися із результатами дослідження (відео) Ви можете тут: Стоматологічне здоров'я пацієнтів з целіакією**.

Безглютенові суміші Ms.Tally
Вибір б/г солодощів на свята