Логотип Спілки целіакії

Віртуальний Святковий Ярмарок

Підписатися на розсилку новин СЦ

Віртуальний Святковий Ярмарок б/г продукції

12-05-2021
Віртуальний Святковий Ярмарок

В усьому світі, травень - місяць поінформованості щодо захворювання целіакії. Саме 16 травня відзначається Міжнародний день целіакії. Для людей з целіакією, глютенозалежними захворюваннями та усім особам, які дотримуються безглютенової дієти, саме у травні є чудова нагода придбати продукти харчування, які не містять глютен на online - ярмарку безглютенової продукції.

Незважаючи на ситуацію в країні, пов'язану з Сovid-19, завжди хочеться порадувати себе та своїх близьких смачними та корисними продуктами харчування за привабливими цінами.

15 травня 2021 р. почне свою роботу віртуальний Святковий Ярмарок безглютенових продуктів, на якому ви зможете ознайомитися і замовити зі знижкою продукцію компаній сегмента Gluten free.

Ярмарок надає прямий, безпосередній доступ до товарів покупцям  в умовах обмежень, пов'язаних з Сovid -19. Окрім цього допомогає зберегти своє здоров'я та час і замовити  продукти з доставкою до дому.
На ярмарці представлена продукція підприємств, які ліцензовані ТМ «Перекреслений Колосок», а також продукція, в якій   відсутність глютену підтверджена лабораторними дослідженнями.

Щоб завітати на ярмарок, Вам необхідно пройти онлайн-реєстрацію. На електронну пошту Ви отримаєте спеціальний промокод, який надасть можливість придбати продукцію зі знижками, відвідавши сайт компанії-учасника ярмарку. Обов'язково вказуйте промокод у кошику інтернет-магазину при замовлені.

Ярмарок триватиме з 15 по 22 травня 2021 р.

Реєструйтесь за посиланням! Даруйте радість собі та близьким завдяки якісним і безпечним продуктам!

Безглютенові суміші Ms.Tally
Вибір б/г солодощів на свята