Спеціальні ціни на продукцію ТМ "Ms. Tally"

Підписатися на розсилку новин СЦ

Спеціальні ціни на продукцію ТМ "Ms. Tally"

12-06-2019
Спеціальні ціни на продукцію ТМ "Ms. Tally"

Друзі! Раді повідомити гарну новину про те, що для членів ВГО "Українська спілка целіакії" доступні спеціальні ціни на продукцію ТМ "Ms. Tally" виробництва компанії "Каскад", (адреса потужностей виробництва: Україна, Полтавська обл., м. Карлівка). Прайс з цінами ви знайдете на сайті у розділі Спец. пропозиції від постачальників б/г продукції**.

Для того, щоб мати можливість придбання продукції за спеціальним прайсом, потрібно:

  • бути зареєстрованим членом СЦ;
  • під час замовлення продукції назвати представнику ТОВ "Каскад" свої ПІБ та номер членської картки.

Повна інформація стосовно оформлення замовлення міститься на сторінці прайсу.

Нагадуємо, що ТОВ «Каскад» є першою українською компанією, яка у цьому році отримала Ліцензію та право на розміщення Знаку «Перекреслений колосок» на упаковці виробленої нею продукції. Це свідчить про те, що на підприємстві запроваджена Європейська система безпеки виробництва продукції без глютену на всіх ланках виробництва: від сировини до пакування і умов зберігання.

Отже, нам з Вами допомагає дійсно відповідальний вітчизняний виробник, який щиро сподівається на плідну співпрацю з членами Спілки для подальшого розвитку і покращення рецептури б/г сумішей і борошна ТМ "Ms. Tally". Тобто наші відгуки про роботу з продукцією компанії допоможуть їй в усуванні можливих недоліків і покращенні властивостей рецептури сумішей з метою максимально повного задоволення наших потреб у процесі випікання хлібобулочних виробів, приготування інших страв, тощо.

Велике прохання до вас – тих, хто вже має досвід використання б/г сумішей ТОВ "Каскад", в приготуванні хліба та випічки (або матиме такий досвід у майбутньому), розповісти представникам компанії про те «як воно було»: що подобається найбільше, а що потребує покращення. Дуже важливим є ваш досвід з випікання хлібу саме за РЕЦЕПТАМИ, розміщеними на упаковці сумішей ТМ "Ms. Tally" (кукурудзяна, рисова, амарантова, соргова та суміш для пирогів).

Не зволікаємо! І надсилаємо ваші відгуки на email: a0666650730@gmail.com з темою листа "Відгук на ТМ "Ms.Tally".

Безглютенові суміші Ms.Tally